Katalóg ubytovania s priamymi kontaktmi na penzióny, priváty, chaty, hotely, ubytovne a lacné ubytovanie na horách aj v meste.

Prečo práve my

Kto sme?


Za projektom TopUbytko.sk nájdete tím, ktorý usilovne pracoval na spustení portálu, ktorý plne načúva potrebám partnerov. Už od roku 2010 sa venujeme tvorbe úspešných portálov, ktoré sú zamerané predovšetkým na našich partnerov, ktorými sú naši návštevníci, čitatelia, inzerenti a zákazníci. Naša oblasť pôsobenia v súčasnej dobe zahŕňa Slovensko a Českú republiku. Vytvorili sme portál informujúci o hokejovej NHL - NHLportal.cz, ktorý v súčasnosti patrí medzi najnavštevovanejšie portály svojho druhu. V roku 2012 sme spustili portál informujúci o basketbalovej NBA - Nbasket.cz. Ten sa postupom času stal jednotkou na trhu v tomto odvetví v našich končinách. Oba tieto športové portály navštevujú tisíce návštevníkov denne. V tom istom roku sme kompletne zmenili vzhľad a funkcionalitu internetového obchodu FanObchod.cz, ktorý je vďaka svojej širokej ponuke a prístupu k zákazníkom skutočným unikátom v Českej republike a na Slovensku. Pretože radi cestujeme a sami hľadáme vhodné ubytovania na naše cesty, rozhodli sme sa, že založíme katalóg ubytovacích zariadení TopUbytko.sk. Prístup sme zvolili rovnaký, teda hlavným meradlom úspechu sú pre nás spokojní zákazníci, v tomto prípade Vy, naši inzerenti, ale taktiež aj naši návštevníci, ktorí si v ponuke Vašich ubytovacích zariadení nájdu pre seba to najlepšie. Sme ako vždy pripravení vyhovieť prianiam našich inzerentov a návštevníkov a portál tak rozvíjať k prospechu všetkých zúčastnených strán.

Aké vyznávame pravidlá?


Inzerát obsahuje všetko, neplatíte žiadne dodatočné poplatky
Keď sa rozhodnete inzerovať u nás Vaše ubytovacie zariadenie, poskytneme Vám kompletnú propagáciu v jednej cene, bez nutnosti čokoľvek dodatočne platiť. Čo presne obsahuje inzerát ubytovacieho zariadenia môžete nájsť na stránke Cenník inzercie. Chceme, aby naši partneri/inzerenti dostávali od nás kompletnú podporu a očakávame, že budú využívať všetky možnosti propagácie naplno, aby zvýšili svoje šance na zaujatie koncových zákazníkov.

Riadime sa pravidlom "spokojný partner, výborná spolupráca"
Za roky prevádzky portálov sa nám osvedčilo pravidlo, že prevádzkovať portál pre partnerov, návštevníkov, zákazníkov a čitateľov, je to najlepšie. Rozvíjame všetky naše portály v interakcii s ľuďmi, pre ktorých sú tieto projekty určené. Pokiaľ máte nápad na zlepšenie portálu a podelíte sa oň s nami, každý takýto nápad na vylepšenie starostlivo zvážime a v prípade, že bude prínosom pre projekt a samozrejme aj ďalších partnerov, radi toto vylepšenie zrealizujeme.

Transparentná cenová politika
Ponúkame maximum za jednu cenu. Pri vylepšení portálu ponúkame nové vlastnosti portálu každému partnerovi a je iba na ňom, či novinku pre svoju propagáciu využije.

Jedna cena, jeden balík bez kompromisov
Cenová politika je transparentná a propagáciu ponúkame za jednu cenu. Výhodou TopUbytko.sk je, že všetky inzeráty zobrazené na tejto stránke majú prístup ku všetkému, čo ponúkame. Máte tak možnosť využívať všetky výhody, ktoré náš portál ponúka.

Poradenstvo zdarma
Staviame na kvalitnom zákazníckom servise, teda s každým partnerom máme v administrácii špeciálnu stránku s offline komunikáciou, kam nám môžete kedykoľvek napísať a radi Vám poradíme a pomôžeme. Ak budete potrebovať, pomôžeme Vám inzerát skontrolovať prípadne poradiť, čo by sa dalo na Vašom inzeráte vylepšiť, aby jeho propagácia bola využítá naplno. Váš úspech je aj naším úspechom a urobíme pre to maximum, čo bude v našich silách.